КП КМЛВМ, «4 лапи» та товариство захисту тварин «Щасливий Берег» домовились про цілодобову допомогу безпритульним тваринам

Тепер київські безпритульні котики та собачки можуть розраховувати на те, що про них потурбуються навіть вночі! Сьогодні Київська міська лікарня ветеринарної медицини, ветеринарна клініка «4 лапи», а також Київське товариство захисту тварин «Щасливий Берег» підписали угоду про співпрацю, завдяки якій безпритульні тварини зможуть отримувати екстрену допомогу цілодобово.
Відтепер з 20 години вечора і до 9 години ранку тварин на лікування прийматиме лікарня «4 лапи», що на вулиці Теодора Драйзера, 8. Це приватна ветеринарна клініка, яка надаватиме допомогу за сприяння ГО “Щасливий Берег”. Якщо тварині потрібне буде подальше лікування, то зранку ми забираємо її до себе, отримавши вичерпну інформацію про її стан і про проведені заходи. Звернутися у вечірній або нічний час до наших партнерів зможуть опікуни тварин або будь-хто інший, якщо в тому буде потреба.
Попередньо угода між сторонами діятиме до 31 грудня 2021 року, однак, якщо ініціатива виявиться ефективною – ми її обов`язково продовжимо!
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *