12.03.2018 – 13.03.2018 відбудеться Тренінг

Метою даного тренінгу є продовження надання допомоги у створенні спільної системи, в рамках якої групи захисту тварин, поліція, прокуратура та муніципалітет можуть спільно боротися з жорстокістю до тварин, зменшити кількість потерпілих (включаючи людей) та притягувати підозрюваних правопорушників до відповідальності.

Тренінг націлений на підвищення довіри громадськості до поліції, прокурорів та інших органів, що сприяють поліпшенню добробуту тварин, зменшенню витрат ресурсу поліції на випадки, які навряд чи будуть успішно розслідувані та допоможуть точно оцінити вплив злочинності, пов’язаної із тваринами, на інші злочини, такі як домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми, наркотики, зброя та організована злочинність.

Тренінг покаже що відбувається у західних країнах і буде проведений Naturewatch Foundatione у партнерстві із Hidden-in-Sight International організацією яка знаходиться у Великобританії на чолі із Марком Ренделлом, у минулому, старшим офіцером поліції з більш як 30-річним досвідом розслідування серйозної організованої злочинності та більш як 6-річним досвідом розслідування злочинів, пов’язаних із тваринами, й налагодження співпраці НУО та органів правопорядку. 

Навчання буде охоплювати загальні проблеми, які були вивчені в США, Африці та Європі, але буде адаптоване до конкретних вимог України.

13 березня 2018 року планується залучити до тренінгу опікунів безпритульних тварин міста Києва.

У зв’язку з цим, усім опікунам, що мають договірні взаємовідносини з Комунальним підприємством «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та отримали в установленому порядку посвідчення Опікуна.

Кількість учасників є обмеженою (до 25 чоловік), тому заявки будуть прийматись до 02.03.2018 включно, після чого буде проведена процедура відбору опікунів на конкурсній основі.

Заявки надсилайте на пошту info@kmlvm.com.ua

Або звертайтесь за адресою: м. Київ, проспект Відрадний, 61. Телефон: +38(044) 497-65-23

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *