Дізнавшись, що таке зрада ДВІЧІ, Дівчинка Нарешті Вдома

13.06.2018 1 Коментар

Маленьку дівчинку повернули з пережатим на шиї нашийником до КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», мовляв, що в сім’ї почалася алергія на собачку. Цуценя цілий день просиділо і дивилося на вхідні двері, куди вийшли люди, які її зрадили. У маленької ще була надія, що вони повернуться. Першого разу, невідомі залишили одномісячне цуценя в коробці в мороз на зупинці(((

Як пізніше стало відомо, справжня колишня господарка поїхала здавати сесію в інше місто і попросила рідних приглянути за своєю улюбленицею, а її мати, скориставшись нагодою принесла до нашого Підприємства цю тваринку, розповівши нам неправдиву історію про алергію((((

Але в той же вечір, прийшла молода пара і попрохали показати цуценят, так як вони хотіли б взяти одне з них. Зовсім нещодавно від тяжкого захворювання вони втратили свою собачку. Побачивши зраджене маленьке цуценя і не стримавши сліз, нові Господарі вже не вагалися.
Бажаємо довгих років життя і щастя Новим Господарям собачки!

А також, нагадуємо, що домашня тварина, не іграшка – це відповідальність кожного власника Назавжди! Давайте залишатись Людьми при будь-яких обставинах!

Поділіться цією історією з друзями, можливо хтось побачивши таку ситуацію зі сторони, не зробить схожого хибного кроку у майбутньому!

Поділитися:

Коментарі (1)

 1. Дмитро

  Щиро дякуємо волонтерам та працівникам КМЛВМ (особливо Ірині та Аліні) за двох здорових та чудових цуценят Лесі та Герду!
  Дівчата вже адаптувались у новому домі, граються та бешкетують 🙂
  https://photos.app.goo.gl/r7jA5NaBJWqDjLCs9
  https://photos.app.goo.gl/um2UbQgeqDvSoKxW9

  Родина Лесі та Герди.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *