Допомога притулку – справа благородна

Служба утримання безпритульних тварин КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» здійснює свою діяльність відповідно до Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2017-2019 роки (далі Програма) з метою створення сприятливих умов для співіснування  людей та тварин у місті.

У рамках реалізації заходів із запобігання розповсюдженню небезпечних збудників та можливих випадків спільних для людей та тварин захворювань, виникненню небезпечного екологічного та санітарно-епідеміологічного стану в місті, було створено та ефективно функціонує Притулок для тварин у селі Нове Залісся, що здійснює утримання безпритульних тварин, а у разі необхідності – надає ветеринарну допомогу, здійснює лікування, стерилізацію, вакцинацію, реєстрацію та  прилаштування безпритульних тварин, що знаходяться в притулку КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Спільними зусиллями проблеми долати завжди було легше. Тому дуже добре, що на допомогу до притулку приходять – волонтери та просто небайдужі до безпритульних тваринок люди. Вони мають змогу отримати задоволення від прогулянок із собаками та приносять різноманітні смаколики. Собачок у притулку достатньо багато, а от людей їх вигуляти завжди не вистачає. Вигул тварин у притулку проводиться під наглядом кінолога, а також працівників притулку.

Тварин харчуються два рази на день відповідно до складеного та узгодженого установленими нормами раціону.

Протягом 2017 року середня кількість собак, що знаходилась на утриманні протягом 365 днів, становила 333 одиниці.

Станом на 31.01.2018 в притулку утримується – 357 собак.

 

КП «Притулок для тварин» з початку 2018 року розвиває нове і багатостороннє співробітництво з волонтерами. Це буде зовсім новий механізм контролю та обліку. Тому, просимо уважно читати нові договори, та віднестись до нових правил з розумінням. Новий договір більше захищатиме “братів наших менших”, направлений на зменшення кількості конфліктних ситуацій, правил поліпшення санітарно-епідемічного утримання та екологічного стану навколишнього середовища під час вигулу тварин.

Для укладання нових договорив адміністрація КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» просить усіх волонтерів звернутися за адресою:

м. Київ, пр-т Відрадний, 61; тел. (044) 497-65-23. При собі мати: паспорт, ідентифікаційний код, два фото розміром 2х3, та обов’язково принести договір про співробітництво старого зразка.

Для бажаючих громадян провідати притулок для тварин, нагадуємо адресу: Київська обл. Бородянський р-н. с. Нове Залісся, вул. Студентська, 24. Притулок для тварин відкритий для відвідувачів з середи по неділю, з 10.00 год. по 15.00 год.

Телефон: +38 (097) 351 53 66.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *