Адопція

Допомога тваринам

прилаштування, усиновлення безпритульної тварини

Адопція

Це дуже серйозне питання, тому що в ньому важлива не кількість, а якість прилаштування тварини.

Шукають домівку

Хочеться звернути увагу на те, що щодня в Україні народжуються тисячі безпритульних тварин. Не більше 20% з них доживають до свого першого дня народження. Більшість малюків тварин гинуть в перший же місяць свого життя, а ті що виживають стають частиною екосистеми міста та мирно проживають поруч із нами.

Більшість наших тварин були врятовані від тяжкого життя на вулиці, тож тепер наша робота і ціль полягає в пошуку для них максимально безпечних умов проживання.

Перед тим як взяти тварину, дуже важливо оцінити і проаналізувати всі сторони, тому що у Вас з’явиться новий член родини, який потребуватиме відповідального ставлення до себе. Ви маєте бути готові присвячувати їй свій час та увагу, забезпечувати її всіма необхідними потребами. Необхідне розуміння, що Ваша тварина не іграшка, а живе створіння з відповідними потребами.

В комунальному підприємстві

існує ряд правил, за якими тварини прилаштовуються. Перш ніж віддати тварину, куратор перевіряє умови для проживання, уточнює всі нюанси, задає потенційному власнику багато навідних питань, а також промовляються усі умови відповідальності. І якщо все добре, тоді ж підписується договір передачі тварини.

Знайшли домівку

Контроль за прилаштованими тваринами це дуже важлива складова процесу адопції, тому куратори тварин ініціюють контроль за прилаштованими тваринами.

На нашому сайті, у відповідних розділах, Ви можете ознайомитись з фотогалереєю котів та собак, які шукають дім. В профілі кожної тварини Ви можете ознайомитись з його історією та особливостями.

Нагадуємо, що стерилізація Вашої тварини підвищить якість та тривалість її життя. Тому всі тварини віддаються тільки стерилізованими.