Друзі, запрошуємо вас долучитися до підрахунку безпритульних тварин у місті Києві

Розрахунок кількості безпритульних тварин дає можливість оцінити ефективність Міської цільової програми та у подальшому коригувати програму. Це дасть змогу більш ефективно діяти та вирішувати проблеми, що пов’язані з безпритульними тваринами на вулицях Києва.
Тому нам дуже потрібна ваша допомога!
 Дати Підрахунку – 16-17.10.2021
Початок підрахунку – 7:00
Як Стати учасником підрахунку
✅Мати смартфон з версією Android 8 або вище з GPS та мобільним інтернетом [?Нам дуже прикро, але на даний момент платформа Apple та нижчі версії Андроїд не підтримуються]
✅Зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/3tXl2mm
Як відбуватиметься підрахунок
✅Учасник переміщується містом та фіксує безпритульних/потенційно безпритульних собак і котів. Трек учасника та зареєстровані ним тварини передаються на сервер, на якому адміністратори підрахунку аналізують отримані дані та публікують результати:
Будь ласка, слідкуйте за нашими анонсами. Адже завтра, на нашій сторінці буде опубліковано більше інформації щодо підрахунку та контактні особи, до яких ви можете звернутися із запитаннями.
Наголошуємо, що Підрахунок організовано за підтримки Міжнародної коаліціі управління тваринами(https://www.icam-coalition.org/) та на базі розробленої ними методології та платформи підрахунку безпритульних тварин TALEA.
Ми щиро вдячні нашим партнерам
Хвостата BANDA за допомогу в організації Підрахунку безпритульних собак і котів у місті Києві!
Разом ми зможемо набагато більше.
Долучайтеся, друзі
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *