Двоє кошенят вже домашні

Двоє кошенят, які потрапили до КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» тепер Домашні

️Хочемо звернути Вашу увагу, що біле кошеня було подароване в якості «Подарунку». Але, у нового Господаря відразу почалася алергія і кошеня стало майже вуличним, де дівчинка взагалі не мала шансів вижити, маючу слабкий імунітет і ваду задніх лапок. Хочемо зазначити, що чоловік у цілому не чекав такого «Подарунку».

Люди, які продали маленьке кошеня, відмовилися взяти назад цю крихітку, їм було байдуже, що така маленька істотка опиниться на вулиці віч на віч з голодом, холодом, іншими тваринами та людською жорстокістю.
Ость в такій жорстокій людській грі і безвідповідальності, через треті руки, могло закінчитися життя кошеняти, яке взагалі було ні в чому не винне. Все, що їй було потрібно, це хоча б трохи турботи, їжі і дах над головою, щоб жити.

Дякуємо новим Господарям дівчаток, які подарували їм Шанс На Майбутнє та бажаємо, як найбільше радісних та щасливих моментів у житті!

Поділіться, будь-ласка, цією історією зі своїми друзями. Потрібно відкрити очі і вчитися відповідально ставитися до тварин.

Ця історія вчить, що завести тварину – це і радість і відповідальність одночасно!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *