Фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» провели безкоштовне чіпування 24 домашнім улюбленцям, 28 зареєстрували в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинували від сказу 23 тварини.

Мешканці Святошинського району змогли безкоштовно скористатися нашими послугами в рамках інформаційно-просвітницької кампанії. Цього разу захід відбувався в парку «Юність». Окрім послуг чіпування, реєстрації в системі РДТ та вакцинації, господарі тварин змогли отримати консультації наших ветеринарних лікарів та спеціалістів.

Наголошуємо, що ідентифікація та реєстрація домашніх тварин давно є звичною практикою для багатьох європейських країн. Проте в Україні, незважаючи на міжнародні зобов’язання та об’єктивну необхідність, ще кілька років тому це було рідкісне явище. Але саме завдяки просвітницькій роботі та популяризації відповідального ставлення до домашніх тварин, більшість господарів усвідомлюють важливість як реєстрації тварин, так і обов’язкової їх вакцинації. Тож мешканці столиці не пропустили можливість безкоштовно скористатися послугами комунального підприємства й привели своїх улюбленців на захід.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *