Фестиваль «Зустрінь  друга»

«Друзів не купують – друзів зустрічають!» – саме під таким гаслом 8 червня 2019 на Русанівському бульварі 2/8 пройшов фестиваль сімейного типу «Зустрінь Друга».
Основна мета заходу – знайти господарів для безпритульних тварин. Задля досягнення мети було запрошено до участі громадські, благодійні та зоозахисні організації, що займаються опікою та прилаштуванням тварин, які опинились у складній життєвій ситуації. Організатори фестивалю облаштували фото-зону зі світлинами котів та собак, що шукають господарів. Усі бажаючі мали можливість не лише поспілкуватися з чотирилапими друзями, які потребують допомоги, але й подарувати їм домівку, свою любов та турботу. Так під час проведення фестивалю було прилаштовано 12 тварин.
Наш Центр не зміг залишитися осторонь такого заходу, тому долучився до участі в організації та проведенні фестивалю. Саме цього дня Центр захисту тварин провів безкоштовне чіпування та реєстрацію тварин в інформаційній системі «Реєстр домашніх тварин». Як результат було чіповано 40 тварин (з них 35 собак та 5 котів) та зареєстровано 59 тварин (з них 51 собака та 8 котів).
Фестиваль виявився дійсно сімейним святом. Організатори потурбувались про усіх гостей. Були проведені лекції щодо гуманного ставлення до тварин, показові виступи собак, цікаві майстер-класи для дітей та дорослих. Всі бажаючі мали змогу відвідати тематичний ярмарок та взяти участь у благодійному аукціоні.
Свято проводиться вже другий рік поспіль та має прихильність у мешканців міста. Сподіваємось, що він стане щорічним та ще більше тварин знайдуть собі домівки.
До нових зустрічей!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *