Громадський бюджет – 2020: є проекти, що стосуютсья захисту тварин

Представники Київської міської лікарні ветеринарної медицини долучилися до команди Громадського бюджету і зустрілися з авторами проектів, які вже подані і претендуватимуть на реалізацію у рамках кампанії 2020 – серед них є такі, що сприятимуть покращенню життя київських безпритульних і домашніх тварин.

Зустріч відбулася під час воркшопу “Я подаю проект Громадського бюджету”, що відбувся 18 лютого 2019.

Наразі триває подача проектів, які пропонують активні кияни для поліпшення життя і комфортності міста, що будуть реалізовані за рахунок бюджету Міста. Частина проектів, що вже подані і чекають подальшого розгляду та відкритого громадського онлайн-голосування, присвячена таким ініціативам, як облаштування територій для вигулу собак, встановлення зоокомплексів, придбання сучасного обладнання для порятунку тварин та інші цікаві пропозиції для оптимізації спільного життя людей та тварин у сучасній столиці.

Наша лікарня радо надала свою експертизу щодо зоозахисних ініціатив і буде підтримувати найкращі серед запропонованих проектів, адже наша мета цілком збігається з метою усіх киян – зробити життя в столиці кращим.

Нагадаємо, що Громадський бюджет – це інноваційний інструмент прямої демократії, який передбачає, що частина коштів міського бюджету доступна для реалізації конкретних пропозицій мешканців міста для підвищення комфортності життя у Києві, створений КМДА та Київрадою за підтримки Kyiv Smart City та інших партнерів. Голосування за подані проекти відбувається онлайн на сайті, і проекти-лідери голосування автоматично подаються на реалізацію, без додаткових погоджень чи переглядів чиновниками, та мають бути втілені в життя протягом 12 місяців. Пілотна ініціатива стартувала у 2016 році, відтоді понад 100 різноманітних проектів вже стали реальною частиною міста.

Подача проектів до бюджету 2020 року завершиться за два тижні, після того стартує розгляд заявок, потім – онлайн-голосування,  21 червня 2019 офіційно огосять переможців, які одразу перейдуть до детального планування і реалізації своїх ноу-хау.

 

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *