Громадський Бюджет 2020

Нарешті завершився ще один етап історії під назвою «Громадський Бюджет 2020», що тримав у напрузі Київ декілька місяців поспіль. 18 червня 2019р. на урочистому засідання Громадської бюджетної комісії було оголошено переможців у голосуванні. За офіційними даними цього року проголосували 191 712 осіб, які віддали 654 651 голос, а переможцями стали 554 проекти (на 213 більше, ніж минулого року).

Тенденції та статистика ГБ-4 свідчать про те, що увагу громади все більше привертають проекти пов’язані з покращенням умов співіснування людей і тварин. Актуальними для киян є питання безпеки та захисту тварин, облаштування простору та інфраструктури для власників тварин. Це такі проекти, як №№ 84, 85, 1170 «Облаштування огороджених майданчиків для вигулу собак», № 1204 «Київській Міській Тренувальний Центр для собак», № 1652 «Створення центру порятунку тварин у місті Києві»…

Наше підприємство на чолі з Департаментом міського благоустрою підтримує такі ініціативи та буде допомагати реалізувати проекти, що набрали необхідну кількість голосів та потрапили до переліку проектів-переможців.

Вітаємо з успіхом і підтримкою киян авторів та команди проектів, що стали переможцями.
Дякуємо усім, хто долучився до процесу та проголосував за такі проекти.
Києву бути кращим європейським містом!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *