КМЛВМ проведе безкоштовне дослідження крові домашнім тваринам на ZooBonusFest 2019!

Цього року ми на наймаштабнішому зоофестивалі року ZooBonusFest 2019! Два дні шоу, виставок та майстер-класів поспіль. Вже 21 – 22 вересня чекаємо на Вас з 10:00 до 18:00, Київ, НСК Олімпійський!

Тільки цими вихідними, спеціально для гостей та учасників фестивалю КП КМЛВМ проведе безкоштовне дослідження крові Ваших улюбленців на зараження дирофіляріозом.
Зараження дирофіляріозом відбувається при укусах тварин комарами, що інфіковані мікрофіляріями. На початкових етапах ураження клінічні ознаки можуть бути відсутніми, тож не втрачайте можливості, потурбуйтесь про ваших улюбленців вже зараз!

І звісно, продовжуємо заохочувати мешканців міста виконувати Правила утримання та вигулу домашніх тварин. Підходьте до нашої локації де зможете безкоштовно чіпувати та отримати індивідуальний номерний жетон для Вашого чотирилапого друга. Що для цього потрібно? Захопіть із собою свій паспорт та ветеринарний паспорт Вашої тварини. Обов’язковою умовою чіпування та реєстрації є наше особисте знайомство із Вашим собакою/котиком))

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *