КМЛВМ забезпечить ветеринарний контроль під час забігів з собаками на Air Kyiv City Marathon!

5 жовтня, на території ВДНГ під час Wizz Air Kyiv City Marathon вперше відбудуться забіги із собаками Dog Chow® Run та Dog Chow® Walk, де працюватиме і команда Київської міської, яка забезпечуватиме ветеринарний контроль чотирилапих учасників забігу, а також надаватиме їм допомогу, якщо буде потрібно. Важливо і те, що частину виручених коштів від реєстрації на марафон перерахують нашим друзям з Благодійного фонду Happy Paw на вакцинацію собак.

Забіг із собаками в рамках Київського марафону відбудеться вперше. Будь-хто зможе вийти на старт із чотирилапим другом та подолати дистанцію в 3 або 5 км. Тварини в обов’язковому порядку проходять ветеринарне обстеження у день отримання стартового пакету у місці його видачі.

Цей захід дозволить бігунам не лише весело провести час зі своїми улюбленцями, але й долучитися до доброї справи. Забіги організовуються у співпраці з Благодійним фондом Happy Paw, і 50 грн від кожної реєстрації на марафон буде перераховано на вакцинацію тварин у притулках Київської області.

Хто може взяти участь в забігу?

У забігу зможуть взяти участь бігуни віком 14 років і старші. Своїх чотирилапих друзів бігуни вестимуть на шворці, адже на дистанції заборонено використовувати повідок-рулетку. Також заборонено використовувати суворі нашийники. Якщо ж собака внесена до переліку небезпечних порід, вона обов’язково має бути у наморднику.

Чому благодійні кошти підуть саме на вакцинацію?

Вакцинація – це єдина можливість повністю захистити пухнастих, які проживають у притулках, від смертельно небезпечних хвороб. Адже до притулків постійно потрапляють нові тварини, а часом навіть ті собаки, які проживають там довгий час, не отримують потрібних щеплень через брак фінансування.

Коли: 5 жовтня

Де: ВДНГ

Розклад:

9:00 – пробіжка з собаками Dog Chow® Run (5 км).

9:10 – прогулянка з собаками Dog Chow® Walk (3 км).

Отримати стартові пакети можна буде на ВДНГ у Павільйоні 19, 4 жовтня з 12:00 до 20:00 та 5 жовтня з 8:00 до 8:45.

Реєстрація за посиланням:

Dog Chow® Walk: https://kyivmarathon.org/race/walk-with-dogs-3-km/

Dog Chow® Run: https://kyivmarathon.org/race/dog-chow-run-5-km/

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *