КП «КМЛВМ» надала ветеринарну підтримку першому забігу з собаками на Wizz Air Kyiv City Marathon

5 жовтня, на території ВДНГ під час Wizz Air Kyiv City Marathon вперше відбулись забіги із собаками Dog Chow® Run та Dog Chow® Walk. І ми маємо честь повідомити, що команда Київської міської лікарні ветеринарної медицини брала участь у цій історичній події. Наші співробітники забезпечили ветеринарний контроль пухнастих спортсменів і слідкували, щоб всі вони без ризику для здоров`я здолали дистанцію. На щастя, нікому з чотирилапих наша допомога не знадобилась, відразу видно що господарі відповідально поставились до забігу і підготували своїх улюбленців до цього випробування як слід.

Крім того, наша команда проводила безкоштовну реєстрацію «хвостиків» в Міському реєстрі домашніх тварин, а також чіпування. Ці послуги були доступними для всіх бажаючих, і охочих скористатися ними було достатньо.

Але найголовніше – це емоції, які отримали всі, хто прийшов бігати, або просто підтримати бігунів. Якщо ви цього року з якихось причин пропустили цю неймовірну подію – обов`язково приєднуйтесь наступного разу, такого заряду позитиву і гарного настрою ви більше не отримаєте ніде. А ми будемо пильнувати        , щоб всі пройшли дистанцію без пригод. Слідкуйте за анонсами КМЛВМ!

 

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *