КП КМЛВМ запрошує підписати відкритий меморандум про співробітництво

Ми звертаємось передусім до громадських організацій, волонтерських об`єднань, притулків і інших підприємств, що переймаються долею безпритульних тварин в місті Києві! Ми в КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» розробили відкритий меморандум про співпрацю з усіма бажаючими організаціями нашої з вами сфери.

Планується, що документ стане не лише декларацією намірів, але й дієвим інструментом реалізації нашої спільної з вами мрії – зробити Київ таким містом, де гармонічно співіснують і люди, і тварини. Зокрема, меморандум передбачає, з нашого боку, надання безкоштовних консультаційних послуг, безоплатної стерилізації тварин та занесення тварин до Реєстру домашніх тварин. З боку інших організацій – допомогу в організації та проведенні просвітницьких заходів, прийняття на перетримку тварин з притулку тощо. Ознайомитись з проєктом меморандуму ви можете за посиланням: https://dmb.kyivcity.gov.ua/content/elektronni-konsultacii.html

Проте, це не кінцева версія документу, який ми будемо пропонувати до підпису. За цим же посиланням ви знайдете інструкцію, як взяти участь в обговоренні меморандуму, яке триватиме до 22 вересня і запропонувати зміни до нього. Ми сподіваємось на вашу участь і віримо, що разом ми зробимо Київ найкращим містом для життя як людей, так і братів наших менших!
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *