КП “КМЛВМ” запустило соціальний проєкт “Двостороння адаптація”

В одній з в`язниць штату Індіана діє спеціальна програма, за якою ув`язненим дозволяється доглядати за безпритульними котами. За 5 років експеримент показав чудові результати: в`язні, що піклувались про пухнастиків, справді в майбутньому майже ніколи не потрапляли за грати повторно. Люди змінювались завдяки піклуванню про когось.

Від сьогодні ми запустили подібний проєкт «Двостороння адаптація» в Бучанській виправній колонії №85. Людям, що відбувають покарання, дозволять піклуватись про безпритульних котиків. Звісно, за процесом будуть наглядати співробітники виправного закладу, і до спілкування з тваринами будуть допускатись лише ті в`язні, що відбувають покарання не за тяжкі злочини. Для тварин буде відведено спеціальне приміщення, куди зможуть приходити в`язні для відвідин своїх нових підопічних. Час від часу котиків будуть відвідувати наші ветеринари, аби впевнитись, що з ними все гаразд, вони не хворіють і утримуються в гарних умовах.

Впевнені, що й в Україні цей експеримент буде успішним, адже наші котики не гірші за американських. А ще ми переконані, що кожна людина має право на другий шанс. Як знати, можливо завдяки догляду за твариною хтось переосмислить своє життя і повернеться з місць позбавлення волі додому назавжди.

Ми будемо слідкувати за перебігом двосторонньої адаптації та повідомляти про його резуьтати.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *