КП КМЛВМ змінює графік роботи через карантин в Києві

Шановні кияни, гості міста, друзі-волонтери та власники домашніх тварин!

Сьогодні стало відомо, що від завтра в столиці посилюється карантинний режим, який з 16 березня введено для протидії поширення коронавірусу COVID-19. Аби не наражати вас на небезпеку, а також щоб забезпечити виконання карантинних заходів у місті Києві, ми вносимо корективи в роботу КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

По-перше, з 17 березня ми будемо приймати пацієнтів лише за попереднім записом, окрім термінових випадків, коли допомога потрібна негайно. Якщо загрози життю чи здоров`ю тварини немає – час прийому має бути узгоджений з лікарем. Таким чином ми створимо умови, за яких у лікарні буде мінімум відвідувачів одночасно.

По-друге, схожі правила відвідування клініки діятимуть і для опікунів: на час дії карантину (до 3 квітня 2020 року) ми прийматимемо не більше одного опікуна одночасно , тому просимо звертатися в час, вказаний в онлайн – бронюванні (окрім випадків, коли йдеться про загрозу життю тварини).

По-третє, на час карантину ми змушені закрити наш притулок для відвідування волонтерів, однак привезти тварину, що потрапила в біду, або взяти хвостика в родину – можна.

Тимчасові обмеження діятимуть до 3 квітня 2020 року, або до розпорядження столичної влади про відміну карантину у місті Києві. Сподіваємось, ви з розумінням поставитесь до тимчасового режиму роботи клініки!

Бережіть себе і будьте здорові!

З повагою, команда КП «КМЛВМ».

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *