КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини на час карантину безкоштовно «доставлятиме» тварин з притулку в нові родини

Комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини  розпочинає акцію, за умовами якої кияни, що візьмуть тварину з муніципального притулку, зможуть отримати нового члена родини прямо до дому.

Щоб тварину привезли до дому – достатньо зателефонувати за номером ‎(098) 828-14-14, або написати на сторінку підприємства в Facebook,  вказати ім`я тваринки, яка сподобалась  і домовитись про зручний час трансферу. Тварини доставляються лише в межах міста Києва, разом з улюбленцем до його господарів привезуть повний пакет документів.

«Ми вважаємо, що карантин не має стояти на заваді справжньою дружби! Проте й карантинними заходами не слід легковажити, дотримуйтесь всіх рекомендацій та вимог, що діють на час карантину. Тому ми вирішили піти на зустріч людям, які хочуть взяти тварину з притулку, але не хочуть наражатись на небезпеку, приїжджаючи до притулку чи нашої лікарні, – розповідає в.о. директора КП «КМЛВМ» Наталя Мазур.

Акція триватиме до кінця «жорсткого» карантину, тобто як мінімум до 24 січня включно. Тварин по новим домівкам розвозитиме служба «Зоодопомога» з дотриманням всіх діючих карантинних обмежень.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *