КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та благодійний фонд «Постраждалі діти війни» продовжують годувати безпритульних тварин

Морози не відступають, і братам нашим меншим, які не мають господарів, потрібна допомога. Тому комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та благодійний фонд «Постраждалі діти війни» продовжили акцію «Нагодуй безпритульну тварину», в рамках якої 4 дні (до четверга включно) розвозитимуть корм для безпритульних тварин в різних куточках Києва.

Як і раніше, корм буде доставлятись в промислові зони столиці, де мешкає багато чотирилапих безхатьків, але де їх не можуть підгодовувати кияни.

«Перший етап акції допоміг вижити багатьом тваринам, бо за таких умов, коли все вкрите снігом, а температура сягає 10 градусів морозу вдень, знайти їжу дуже складно. Оскільки погодні умови не змінюються і залишаться десь до кінця тижня – ми вважаємо за необхідне відновити акцію, в рамках якої, до речі, минулого разу відвідали близько десятка локацій» – розповіла в.о. директора КП «КМЛВМ» Наталя Мазур.

Долучитись до акції може кожен охочий, наприклад, нагодувавши тварину самостійно. Як це краще зробити в зимовий період – читайте в пості на сторінці в КП «КМЛВМ» в Facebook: https://www.facebook.com/www.kmlvm.com.ua/posts/1190863661416461

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *