КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за два дні нагодувала понад сотню бездомних тварин

12 та 13 січня співробітники комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» розвозили корм для безпритульних тварин в різних куточках Києва. Останні дні були чи не найхолоднішими цієї зими, 12 січня в день і вночі тримались сильні морози. За таких умов виживання безпритульних тварин залежить від того, чи знайдуть вони хоч якусь їжу.

Корм доставлявся в промислові зони столиці, де мешкає багато чотирилапих безхатьків, але де їх не можуть підгодовувати кияни. За два дні акції фахівці КП відвідали 8 таких об`єктів в різних районах Києва, всього корм отримали близько 100 собак.

За словами в.о. директора КП КМЛВМ Наталі Мазур, подібні «рейди» стають регулярними для «Київської міської лікарні ветеринарної медицини».

«Минулого року в найхолодніші дні ми також годували тварин, що, я впевнена, врятувало багато життів, – розповідає Наталя Мазур. Тваринам, які живуть в спальних районах значно легше пережити холодні дні, бо у них більше шансів знайти їжу. Але багато собак мешкає в промзонах, куди люди не часто навідуються і де собак ніхто не підгодовує. Саме такі об`єкти є метою наших «рейдів».

Крім того, в КП КМЛВМ закликали киян самостійно допомагати безпритульним тваринам в особливо морозні дні.

По-перше, не проходити повз травмовану тварину. Коти чи собаки, які не можуть рухатись, дуже швидко замерзають за низьких температур. Ветеринарну допомогу тваринам надають у всіх клініках КП, що знаходяться за адресами:

  • Електротехнічна 5-А, вул.;
  • Ярославська, 13-А;
  • вул. Вірменська, 29. Також можна телефонувати за номером +38 (044) 366-69-99.

По-друге, за низьких температур важливо підгодовувати тварин теплою кашею або хоча б сухим кормом, залитим теплою водою. Гаряче харчування допоможе тварині адаптуватись до морозів і суттєво підвищить шанси на виживання.

По-третє, врятувати життя тварині можна облаштувавши примітивне укриття від холодного вітру – навіть з картону чи фанери. Навіть в такому «будиночку» у тварини значно більше шансів не замерзнути в холодну ніч, аніж просто на снігу.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *