Лейла

Вже вдома!

Цуценя Лейла була знайдена на вулиці в коробці, нікому не потрібною. Невідомо, скільки часу дівчинка провела на вулиці. Маля було дуже налякане і голодне, коли її привезли до КП «київська міська лікарня ветеринарної медицини» на вулиці Електротехнічній, 5-А.

Лейла була ретельно оглянута лікарями Підприємства. Огляд показав, що маля повністю здорова і готова переїжджати до нового рідного дому. Для поліпшення результату, Лейла була оброблена від глистів і вакцинована. Співробітниками Підприємства була проведена масштабна робота з піару цуценяти.

Результат не змусив себе чекати, і Лейла вже домашня улюблениця)))
Не купуйте, візьміть під свою опіку безпритульну тварину і подаруйте їй шанс на майбутнє;)


Лейла

Щеночек Лейла была найдена на улице в коробке, никому не нужной. Неизвестно, сколько времени девочка провела на улице. Малышка была очень напугана и голодна, когда ее привезли в коммунальную ветеринарную клинику на улице Электротехнической, 5-А.

Лейла со всей ответственностью была осмотрена врачами КП. Осмотр показал, что малышка полностью здорова и готова переезжать в новый родной дом. Для улучшения результата, Лейла была обработана от глистов и привита. Сотрудниками КП была проведена масштабная работа по пиару щеночка.

Результат не заставил себя ждать, и Лейла уже домашняя любимица)))

Не покупайте друга, возьмите под свою опеку маленький брошенный комочек, и подарите ему шанс на будущее;)

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *