Марафон фестивалів Громадського бюджету добіг до фінішу

Закінчились фестивалі Громадського бюджету, в яких комунальне підприємство приймало активну участь. Фестивалі Громадського бюджету це не просто свято демократії, а початок нового шляху розвитку столиці. Адже усі громадські проекти, що були винесені на голосування, стосуються покращенню життя громадян.

Комунальне підприємство не могло залишити без уваги питання щодо налагодження співіснування людей та тварин у сучасному місті. Спільна інформаційно-просвітницька робота фахівців підприємства та авторів ряду громадських проектів  щодо необхідності їх втілення у життя знайшла підтримку у громадськості. Так, проект 779 «Розміщення комплексів для прибирання за собаками» ввійшов у рейтинг кандидатів проектів-переможців, проекти 101 «Створення та облаштування майданчику для дресирування собак» та проект 12 «Капітальний ремонт майданчика для вигулу собак» хоча не потрапили до рейтингу, але привернули увагу до проблеми створення умов для вигулу собак.

Марафон фестивалів Громадського бюджету добіг до фінішу, але на цьому не закінчується просвітницька робота підприємства серед населення.

До зустрічі на нових заходах!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *