На Русанівській набережній безкоштовно чіпували понад 50 домашніх тварин

У рамках фестивалю «ЛапаФест» наші фахівці провели безкоштовне чіпування 54 домашнім улюбленцям, 62 зареєстрували в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинували від сказу 22 тварини.
✅Подібні заходи відбуваються не вперше та проходять у рамках інформаційно-просвітницької кампанії, яка спрямована на популяризацію відповідального ставлення до улюбленців та дотримання Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві.
?Наші фахівці фіксують високий рівень обізнаності власників щодо процедур: більшість господарів знають про необхідність чіпування та реєстрації тварини в системі РДТ, що дає змогу швидко повернути загублену тварину додому. Окрім цього, наявність чіпа дозволить без перешкод подорожувати з твариною до інших країн.
❕Під час проведення заходу деякі господарі цікавилися про періодичність щеплення тварин від сказу. Представники КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» наголосили, що щеплення тварини від смертельно небезпечної хвороби сказу є обов’язком кожного господаря та має проводитися щорічно – з трьохмісячного віку.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *