Необхідно знати господарям домашніх улюбленців про вакцинацію

Коли дома з’являється цуценя чи кошеня, людина бере на себе величезну відповідальність. Це тому, що домашньому улюбленцю треба приділяти увагу, треба його виховувати, годувати, вигулювати, а якщо тварина захворіє, необхідно буде і лікувати. Коли щось трапляється, турбота за здоров’я тварини залежить тільки від власника.

Завдяки плановій вакцинації в організмі тварин відбувається активне утворення антитіл, які не дають поширюватися хворобі. Вакцина, яка містить ослаблені або вбиті мікроби викликає у організмі відповідний супротив. Імунітет – нічого не забуває!

Власникам тварин варто знати, що ризик зараження у собаки набагато вищий ніж у кішки, бо собаки гуляють на вулиці кожен день і вони також контактують з іншими тваринами. А якщо дома живуть разом собака і кішка, ризик зараження підвищується. Тому собаці і кішці необхідно робити щеплення. Є багато собачих і котячих інфекцій, від яких може захистити лише – вакцинація.

Собакам потрібно проходити вакцинацію вже з 4-8 тижневого віку, в залежності від роду вакцини та способу життя. Кішкам першу вакцинацію треба робити з 8-9 місяців.

 

ПОШИРЕНІ ХВОРОБИ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ:

 

У собак – це сказ, гепатит, лептоспіроз, чума м’ясоїдних, аденовірусні захворювання, парвовіроз.
У кішок – це панлейкопенія кішок (котяча чума), вірусний ринотрахеїт, сказ.

 

ВАКЦИНАЦІЯ – ЦЕ НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ, ЯКІ ВИПАДКОВО МОЖУТЬ СТАТИСЯ З ВАШИМИ ДОМАШНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ! НЕ ГАЙТЕ ЧАС!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *