Подяка школярам та керівникам ЗОШ №249

Подяка школярам та керівникам ЗОШ №249


КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» висловлює величезну подяку ЗОШ №249 за небайдужість, щирі серця та допомогу притулку для безпритульних тварин у СМТ Нове Залісся. Діти, що були в жовтні місяці на екскурсії в комунальному підприємстві виявили бажання допомогти притулку і зібрали для тварин багато корисних речей та корму.

Діти – це наше майбутнє. Співчуття, милосердя і небайдужість, яку вони проявляють до братів наших менших, це величезний здобуток для всього суспільства.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ваш приклад показовий і для інших. Надаючи допомогу братам нашим меншим, Ви даруєте їм надію.
Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Окрема подяка, директорку школи Хилько Альоні Анатоліївні та педагогу-організатору Дєдухно Ользі Миколаївні, що на власному прикладі закладають у діток любов до тварин, небайдужість та відповідальність.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *