Представники комунальних підприємств ветеринарної галузі зі всієї України зберуться за круглим столом

В п’ятницю, 20 серпня, о 9:30 в будівлі Київської державної адміністрації розпочнеться засідання круглого столу з обміну досвідом на тему: «Удосконалення роботи з безпритульними тваринами комунальних підприємств України».

Проблема безпритульних тварин існує в кожному місті України. Ми бачимо тільки гуманний та цивілізований шлях її вирішення. Тому, наше підприємство об’єднує керівників та представників комунальних підприємств України за круглим столом для спілкування та обміну досвідом щодо питань, пов’язаних із поводженням з безпритульними тваринами.
Під час заходу кожен учасник презентує власний досвід комунальних підприємств щодо запровадження заходів та європейських стандартів в роботі з безпритульними тваринами; розкаже про можливості реалізації принципів захисту тварин від жорсткого поводження завдяки власним ініціативам підприємств та дасть оцінку практичному рівню впровадження цих принципів; презентує розробки можливих заходів для покращення роботи комунальних підприємств в частині поводження з безпритульними тваринами.
Проведення круглого столу присвячено Всесвітньому дню безпритульних тварин, який щороку відзначають у другій декаді серпня. Важливо пам’ятати, що кожне життя має значення, а тварини заслуговують на гуманне ставлення та турботу. Також ми вітаємо зоозахисну спільноту з ухвалою важливого закону № 2351 та ті позитивні зміни, які відбуваються в суспільстві щодо захисту тварин від жорстокого поводження. Але роботи ще дуже багато! Не зупиняємося.
✔Організатор заходу: Комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», КМДА.
✔Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, кабінет 514, КМДА.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *