Про режим роботи КП КМЛВМ на час карантину: ми готові допомагати!

В Києві з 16 березня введено карантин для протидії поширення коронавірусу COVID-19. Аби не наражати вас на небезпеку, а також щоб забезпечити виконання карантинних заходів у місті Києві, ми вносимо корективи в роботу КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

По-перше, з 17 березня ми  приймаємо пацієнтів лише за попереднім записом, окрім термінових випадків, коли допомога потрібна негайно. Якщо загрози життю чи здоров`ю тварини немає – час прийому має бути узгоджений з лікарем. Таким чином ми створюємо умови, за яких у лікарні буде мінімум відвідувачів одночасно.

По-друге, схожі правила відвідування клініки діють і для опікунів: на час дії карантину (до 3 квітня 2020 року) ми приймаємо не більше одного опікуна одночасно , тому просимо звертатися в час, вказаний в онлайн – бронюванні (окрім випадків, коли йдеться про загрозу життю тварини).

По-третє, на час карантину ми змушені закрити наш притулок для відвідування волонтерів, однак привезти тварину, що потрапила в біду, або взяти хвостика в родину – можна, щоправда виконавши кілька умов:

1. Домовтесь про візит заздалегідь, для цього зателефонуйте за номерами:

Служба адопції КМЛВМ: (095) 333-73-88, (098) 828-14-14 (067) 319-60-90;

Ветеринарна клініка Деснянського району (вулиця Електротехнічна, 5а) +38 (044) 366-69-99;

Ветеринарна клініка Подільського району (вулиця Ярославська, 13а) +38 (044) 482-57-75;

Ветеринарна клініка Дарницького району (вулиця Вірменська, 29) +38 (044) 599-97-32;

Служба обліку та реєстрації тварин: +38 (044) 366-64-64.

2. На територію притулку чи зможе пройти лише одна людина, такі обмеження необхідні для дотримання режиму карантину;

3. Мати з собою медичну маску, без неї, нажаль, ми не зможемо провести вас до наших улюбленців;

Ми впевнені, що чотирилапий друг необхідний навіть на карантині, адже справжня дружба і відданість, на яку здатні собаки, полегшить будь-які обмеження. Разом, як то кажуть, веселіше. То ж використайте час вимушеного перебування вдома з користю, розпочніть справжню дружбу!

До речі, собак, як відомо, треба вигулювати, тому ось вам кілька порад про те, як це робити в умовах карантинних обмежень:

По-перше, одягайте на прогулянку медичну маску та дотримуйтесь безпечної дистанції до інших людей, яких зустрічатимете під час прогулянки. Нагадаємо, безпечною вважається дистанція мінімум 1,5 метрів;

По-друге, обов`язково мийте рукиз милом та антисептиком після кожної прогулянки, щонайменше 10 секунд. До речі, не забудьте гарно помити лапи і своєму чотирилапому другові, це також важливо.

Хочемо зауважити, що наразі немає жодного підтвердженого випадку зараження коронавірусом людини від тварини, тому собачка в домі не стане додатковим фактором ризику, якщо виконувати прості правила догляду за нею в умовах карантинних заходів!

Тимчасові обмеження діятимуть до 3 квітня 2020 року, або до розпорядження столичної влади про відміну/подовження карантину у місті Києві. Сподіваємось, ви з розумінням поставитесь до тимчасового режиму роботи клініки!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *