Притулок для тварин

02.02.2018 2Коментарі

Місто Київ є сучасним європейським містом. Вирішення проблем із безпритульними тваринами на вулицях столиці є одним із важливих кроків для підтвердження іміджу європейської столиці.

Нажаль, наявність безпритульних тварин у місті у першу чергу залежить від низького рівня усвідомлення власної відповідальності кожного містянина за «тих, кого приручили».

Походження бездоглядних тварин на вулицях міст України згідно з дослідженнями, проведеними у 2012 році Всесвітнім товариством захисту тварин (WSPA) і Королівським товариством запобігання жорстокості до тварин – Міжнародним відділенням (RSPCA International, Великобританія), зумовлено, зокрема наступними чинниками – 70 % спадково безпритульні, 15% втрачені, 5% викинуті, 5% бездоглядні власницькі.

Зважаючи, що процес підвищення рівня свідомості, культури та інформованості власників тварин та мешканців міста з питань відповідального ставлення та гуманного поводження із тваринами є достатньо складним і тривалим, головним завданням Міста на сьогодні є створення сприятливих умов для співіснування людей та тварин у місті.

Цей напрямок передбачає забезпечення безпечного співіснування людей та тварин, зменшення кількості безпритульних тварин у м. Києві гуманними методами, модернізацію існуючого притулку для тварин, зниження соціальної напруги.

У рамках реалізації заходів із запобігання розповсюдженню небезпечних збудників та можливих випадків спільних для людей та тварин захворювань, виникненню небезпечного екологічного та санітарно-епідеміологічного стану в місті, було створено та ефективно функціонує «Притулок для тварин» у селі Нове Залісся, що здійснює утримання безпритульних тварин, а у разі необхідності – надає ветеринарну допомогу, здійснює лікування, стерилізацію, вакцинацію, реєстрацію та прилаштування безпритульних тварин.

В усіх європейських країнах притулок – це можливість знайти тварині господаря.

Собаки у муніципальному притулку Києва доглянуті, привиті, у переважній своїй більшості соціально адаптовані та чекають свого хазяїна.

Без активної участі мешканців міста мета Муніципалітету щодо зменшення кількості безпритульних тварин у м. Києві гуманними методами буде недосяжна.

Комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» пропонує долучитися до ініціативи міста усіх киян, кому не байдужа доля братів наших менших.

Поділитися:

Коментарі (2)

 1. Київська Міська Лікарня Ветеринарної Медицини

  Доброго дня.

  Нажаль, ми можемо взяти лише тварин з міста Києва.

 2. Колотюк Наталія Григорівна

  Добрий день!
  В нашому будинку вул.Платона Майбороди 23, в підвальному приміщенні живуть десять безпритульних котів.Там тепло, ми їх підгодовуємо два рази на день.Вони залишились після смерті бабусі сусідки.Деякі сусіди налаштовані категорично проти проживання котів в підвалах.Чи можемо ми розраховувати на те, що іх можна десь стерилізувати, потім повернути назад, щоб вони не розмножувались?Якщо зможете нам допомогти, зателефонуйте, або напишіть.
  0988677773 —Наталія
  Дякуємо за відповідь.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *