Реєстрація домашніх тварин у Києві

Тепер знайти загублену домашню тварину в Києві стало значно простіше – столичний онлайн-реєстр домашніх тварин доступний для користування.

Система має назву Реєстр домашніх тварин і доступна за посиланням https://pets.kyivcity.gov.ua/ . За її допомогою усі власники домашніх тварин у місті Києві та небайдужі мешканці столиці мають можливість зареєструвати своїх улюбленців у єдиному міському ресурсі, а також легко додавати чи знаходити інформацію про собак чи котів, які загубилися, а також про зареєстрованих безпритульних тварин. Поява цієї онлайн-платформи – результат спільних зусиль Київської міської лікарні ветеринарної медицини, Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та Ініціативи Kyiv Smart City.

Після авторизації на сайті, кожен може дистанційно зареєструвати свого чотирилапого, внести усю базову інформацію про нього, після чого отримати запрошення на проходження верифікації у лікарні на Троєщині, вул. Електротехнічна, 5А (наразі фахівці працюють над тим, аби у майбутньому верифікацію можна було також здійснити не виходячи з дому).

Ресурс стане у нагоді власникам домашніх тварин не лише для як засіб обліку та ідентифікації у випадках їх втечі чи зникнення улюбленця, він може слугувати віртуальною «медичною карткою» для відслідковування вакцинацій та інших ветеринарних процедур, дані про які можна вносити і монітирити в особистому кабінеті.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *