Результати нашої роботи у січні 2019

Наша лікарня ретельно дотримується Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, що розроблена на період 2017-2019 років. Згідно з Програмою, існує ряд показників, яких профільні установи повинні виконувати щорічно.
За результатами січня 2019 року констатуємо, що ми рухаємося за планом, про це свідчать наші показники.
Одним з основних напрямів діяльності є стерилізація та вакцинація безпритульних тварин і тварин, які перебувають під опікою. Із запланованих на 2019 рік 6000 безпритульних тварин, що мають бути стерилізовані, протягом першого місяця було стерилізовано 457, з них 379 котів та 78 собак. Вакциновано проти сказу також 457 тварин. Після стерилізації на перетримці перебували 50 кішок і собак.
Сюди ж відноситься і надання ветеринарної допомоги безпритульним тваринам. Провели 11 операцій травмованим собакам та котам, 31 тварині надали безоперативну ветеринарну допомогу. Лабораторно-діагностичне обстеження пройшли 129 чотирилапих пацієнтів.
Інший ключовий напрям – створення сприятливих умов для комфортного співіснування тварин у людей у місті. У рамках цього блоку звітуємося про 76 відловлених безпритульних тварин, а також про 82 чотирилапих, прилаштованих під опіку (з них 48 котів та 34 собаки). 406 тварин перебували на постійному утриманні у притулку. 20 тварин, які загинули у місті, було забрано з вулиць.
Останній, але не менш вагомий, блок – контроль над належним утриманням тварин і реагування на скарги. Відтак, ми відповіли на 225 отримані від киян скарги та склали 26 актів щодо порушень правил утримання тварин. Виявили 4 незареєстрованих тварин, 29 – взяли на облік. А ще, зареєстрували 8 нових опікунів (річний показник, передбачений програмою, – 80).
Основні цифри можна переглянути у інфографіці нижче.
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *