Сфера послуг: увага, лікування та професіоналізм

Найстрашніше для домашнього улюбленця, коли він занедужав, – помилка власника у лікуванні, бо різноманітні поради в Інтернеті не завжди можуть підійти в тому чи іншому випадку. Також може трапитись нещасний випадок, і розгубленість господаря, – що робити? Найважливіше в цьому випадку – час! Вчасно і професійно надати домашньому улюбленцю термінову допомогу може тільки ветеринарний лікар. Первинна консультація, терапія, хірургія, стоматологія, рентген, біохімічні дослідження крові та лабораторна і ультразвукова діагностика доступні для домашніх улюбленців у наших ветеринарних клініках:

вул. Електротехнічна, 5-А, тел. 515-09-16;

вул. Ярославська,13-А, тел. 482-57-75;

вул. Вірменська, 29, тел. 599-97-32, 563-94-79

 

Створення комфортних і таких, що виключають жорстокість, умов для гуманного співіснування людей та тварин в екосистемі міста; зниження соціальної напруги і рівня конфліктогенності, викликаних ситуацією з безпритульними тваринами, запобігання поширенню жорстокості – основні задачі Служби «Зоодопомога», яка завжди приїде на ваш виклик. Телефонуйте: 096-454-95-68; 073-04-55-491, або міський телефон 534-01-35.

Наші домашні тваринки надовго входять у наше життя і стають повноцінними членами родини. І всяке в житті буває: не догледіли, тваринка загубилася. Потім хвилювання, розпач, сльози. І цю трагедію цілком можна уникнути! У нашому центрі працює служба обліку та реєстрації тварин. Зареєструйте свою тваринку і тоді знайти вашого улюбленця буде набагато легше. Служба обліку тварин створена з метою ведення єдиного реєстру загальної електронної бази даних тварин, яких принесли реєструвати їхні господарі. Робіть все вчасно і у вас завжди буде віра, надія та впевненість, що ваша тваринка знайдеться. 

Доброта, увага, спасіння життя у світі завжди шанувалися. Центр захисту тварин зауважує: якщо ви надумали взяти чотирилапого друга у свою родину, поїдьте одразу у притулок для тварин. Вони чекають на вас! Вони мріють про свого господаря!

Наш притулок знаходиться за адресою: Київська обл., Бородянський р-н. с. Нове Залісся, вул. Студентська, 24, відкритий притулок для відвідувачів з середи по неділю, з 10.00 по 15.00 годину, телефонуйте (097) 351 53 66

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *