Ще 10 собак стали “компаньонами”!

Вчені Мічиганського університету довели, що тримати собаку корисно. У собачників більше друзів, бо вони частіше виходять з дому і гуляють в парку, де знайомляться з іншими господарями чотирилапих друзів. Через щоденні прогулянки з собакою 60% їх власників мають нормальну вагу, а літні люди, у яких живе кудлатий друг, на 21% рідше за ровесників звертаються до лікарів.

Щоб прогулянки з собакою були не лише корисними, але й безпечними, власники мають виховувати своїх улюбленців. Днями ще 10 собак різних порід і розмірів (від малюка-російського тоя до мужнього ротвейлера) офіційно стали «собаками – компаньйонами», тобто успішно пройшли обов`язкове тестування і підтвердили адаптованість в рамках міста.

Що таке програма «Собака – компаньйон»?

Власники потенційно-небезпечних порід собак забов`язані не лише реєструвати свого улюбленця в міському Реєстрі, але й пройти разом з ним тестування за встановленою програмою.За бажанням таке тестування можуть проходити власники будь-яких порід собак. Пам’ятайте, відповідальність за дії тварин несуть їх власники!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *