Служба утримання тварин

Місто Київ є сучасним європейським містом. Вирішення проблем із безпритульними тваринами на вулицях столиці є одним із важливих кроків для підтвердження іміджу європейської столиці.

Нажаль, наявність безпритульних тварин у місті у першу чергу залежить від низького рівня усвідомлення власної відповідальності кожного містянина за «тих, кого приручили».

Походження бездоглядних тварин на вулицях міст України згідно з дослідженнями, проведеними у 2012 році Всесвітнім товариством захисту тварин (WSPA) і Королівським товариством запобігання жорстокості до тварин – Міжнародним відділенням (RSPCA International, Великобританія), зумовлено, зокрема наступними чинниками – 70 % спадково безпритульні, 15% втрачені, 5% викинуті, 5% бездоглядні власницькі.

Зважаючи, що процес підвищення рівня свідомості, культури та інформованості власників тварин та мешканців міста з питань відповідального ставлення та гуманного поводження із тваринами є достатньо складним і тривалим, головним завданням Міста на сьогодні є створення сприятливих умов для співіснування людей та тварин у місті.

Цей напрямок передбачає забезпечення безпечного співіснування людей та тварин, зменшення кількості безпритульних тварин у м. Києві гуманними методами, модернізацію існуючого притулку для тварин, зниження соціальної напруги.

У рамках реалізації заходів із запобігання розповсюдженню небезпечних збудників та можливих випадків спільних для людей та тварин захворювань, виникненню небезпечного екологічного та санітарно-епідеміологічного стану в місті, було створено та ефективно функціонує «Притулок для тварин» у селі Нове Залісся, що здійснює утримання безпритульних тварин, а у разі необхідності – надає ветеринарну допомогу, здійснює лікування, стерилізацію, вакцинацію, реєстрацію та прилаштування безпритульних тварин.

В усіх європейських країнах притулок – це можливість знайти тварині господаря.

Собаки у муніципальному притулку Києва доглянуті, привиті, у переважній своїй більшості соціально адаптовані та чекають свого хазяїна.

Без активної участі мешканців міста мета Муніципалітету щодо зменшення кількості безпритульних тварин у м. Києві гуманними методами буде недосяжна.

Комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» пропонує долучитися до ініціативи міста усіх киян, кому не байдужа доля братів наших менших.

адреса: Київська обл. Бородянський р-н. с. Нове Залісся, вул. Студентська, 24

Притулок для тварин відкритий для відвідувачів з середи по неділю, з 10.00 год. по 15.00 год.

Телефон: +380(44)366-64-06