Стерилізація – це гуманне ставлення до братів наших менших. Читати всім!

Це миле цуценя декілька тижнів тому опинилося разом з братиком і  двома сестричка на автобусній зупинці під дощем. Малеча була явно домашньою…  Їх колишній господар не полінувався винести ввечері , на загибель, в холод одномісячну малечу. Можливо їх господар думав, що цуценят швидко розберуть в добрі руки до того, як вони встигнуть наскрізь промокнути і промерзнути, а можливо йому було просто байдуже, що станеться далі з малюками.
Але цього разу цуценят все ж встигли дивом врятувати. Їх мокрих і змерзлих будо забрано на утримання до КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Малечу було оглянуто, зігріто і нагодовано. В невдовзі  було проведене вакцинування. І почалися пошуки надійних людей, які більше не зрадять. Дітлахи виявилися дуже комунікабельними, веселими та товариськими.
І Кнопік тепер вдома, щасливий і дарує радість своїм господарям.
Нагадуємо, що стерилізація – це найбільш гуманний спосіб не доводити до таких ситуацій, а також звертаємо Вашу увагу на те, що тварини після стерилізації мають кращий стан здоров’я і більш якісно проводять життя.
Давайте допомогати і захищати братів наших менших і найголовніше давайте залишатися завжди Людьми при будь-яких обставинах!
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *