Тестування за програмою “Собака компаньйон”

необхідно знати власникам тварин

Программа тестування
“Собака компаньон”

Власники потенційно небезпечних порід собак (Додаток до Правил утримання домашніх собак та котів в м. Києві) окрім реєстрації зобов’язані:

– Підтвердити їх адаптованість в умовах міста, шляхом тестування за програмою «Собака компаньйон».

– Пройти процедуру обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, згідно з вимогами чинного законодавства.

За бажанням, тестування за програмою “Собака компаньйон” може здавати власник з будь якою собакою, яка не входить до переліку визнаних як потенційно небезпечні.

Положення

Перелік порід собак, визнаних як потенційно небезпечні

Метиси зазначених порід з явними фенотипічними ознаками.

Власник собаки, що визнана небезпечною, також зобов’язаний:

  • поставити її на особистий облік та пройти процедуру електронної ідентифікації у комунальному підприємстві “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”;
  • у встановлений термін підтвердити її адаптованість в умовах міста шляхом тестування за програмою “Собака-компаньйон”;
  • пройти процедуру обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, згідно з вимогами чинного законодавства.

Якщо потенційно небезпечна або визнана небезпечною собака не змогла пройти тестування за програмою “Собака-компаньйон” у встановлений термін, її власник повинен ізолювати таку тварину або передати для охорони об’єктів будівництва, приватних будинків тощо.