У 2021 році більше 500 тварин були прилаштовані в родини – КП КМЛВМ

За підсумками 2021 року 543 бездомні тварини знайшли господарів, про це йдеться у звіті КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Більшість прилаштованих тварин – колишні підопічні підприємства, які або мешкали в муніципальному притулку для собак в Бородянці, або були пацієнтами клінік КП.

За словами в.о. директора КП КМЛВМ Наталі Мазур, в клініках та притулку підприємства на нових господарів чекають близько 250 собак і понад 50 котів.

«Це ті тварини, які є достатньо соціалізованими і готові їхати до родин. Познайомитись з ними можна на нашому сайті (www.kmlvm.com.ua) та в розділі «Адопція» в Реєстрі домашніх тварин (https://pets.kyivcity.gov.ua/). На сьогодні лише в притулку в Бородянці перебуває майже 500 собак і, нажаль, поки не всі вони готові їхати до дому, хтось ще не звик до присутності людини, а хтось демонструє агресію. Проте, як показує практика, абсолютна більшість безпритульних тварин звикають до людей і стають чудовими друзями».
Крім того, за словами Наталі Мазур, важливо й те, що суспільство активно бере участь у вирішенні проблеми безпритульних тварин:

«Завдяки допомозі небайдужих людей і волонтерів – ми маємо такі цифри прилаштування тварин. Участь суспільства в вирішенні проблеми бездомних тварин надзвичайно важлива і чудово бачити, що хатній пес з притулку не є чимось надзвичайним та рідкісним в столичних родинах».

Окрім адопції, фахівці КП КМЛВМ у 2021 році надали швидку ветеринарну допомогу 1054 безпритульним тваринам, стерилізували 9251 безпритульну тварину, 9906 бездомних котів та собак було щеплено від сказу.

Також за минулий рік у столиці було відкрито 5 нових майданчиків для дресирування та вигулу собак та облаштовано 50 собачих вбиралень.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *