У Дніпровському районі 12 червня проведуть безкоштовне чіпування та вакцинацію домашніх тварин

У парку «Вербовий гай» в Дніпровському районі столиці 12 червня з 10:00 до 12:00 фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» проведуть безкоштовне чіпування, реєстрацію в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинацію тварин від сказу.
Наголошуємо, що єдиний спосіб захистити оточуючих людей та улюбленців від смертельної хвороби сказу — вакцинація домашніх тварин. Щеплення має щорічно повторюватися.
Реєстр домашніх тварин – це єдина міська мережа для реєстрації улюбленця та зберігання всієї важливої інформації щодо нього, а також зручний інструмент, щоб повернути загублену тварину власнику та знайти свою. На майданчику буде присутній фахівець, який зареєструє тварину та надасть кваліфіковану консультацію.
Чіпування або електронна ідентифікація тварин — це імплантація під шкіру тварини мікрочіпу розміром з рисове зернятко, що містить у собі унікальний 15-значний номер. Це паспорт вихованця, в якому є наступні дані: кличка тварини, порода, забарвлення, стан здоров’я, країна і місто, координати та контактні дані господаря. Завдяки чіпу тварину легко ідентифікувати.
Для чіпування спеціальна підготовка чи анестезія не потрібні. Процедура абсолютно безболісна:
1. Чіп імплантують в ділянку холки
2. Перевіряється зчитуваність даних сканером
3. Фахівець подає заявку на внесення інформації в міжнародну базу даних.
Зазначаємо, наявність чіпу є обов’язковою умовою при подорожах з тваринами до країн ЄС. Тож перед літньою подорожжю обов’язково подбайте про чіпування улюбленця.

Good humored woman holds dog and laughing on pink background. Emotional sort-haired girl in grey hoodie poses with corgi on isolated

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *