У Києві проводять рейди для виявлення порушень правил вигулу та утримання домашніх тварин

Фахівці Служби обліку та реєстрації тварин КМЛВМ спільно із представниками Святошинське управління поліції у м. Києві провели рейд щодо виявлення порушень правил вигулу та утримання домашніх тварин.
А також була проведена профілактично-роз’яснювальна робота з власниками домашніх тварин: проведені бесіди, поширені брошури «Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві» та інші інформаційні матеріали.
На жаль, більшість порушень виникає через недбалість власників та через їх необізнаність щодо Правил утримання домашніх собак та котів, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 жовтня 2007 року № 1079/3912. Згідно з якими, при вигулі домашніх улюбленців необхідно подбати про безпеку самої тварини та оточуючих. Крім того, дозволяється виводити собак за межі помешкання чи території проживання лише на повідку з ошийником, а небезпечних собак – на короткому повідку та у наморднику.
Закликаємо власників відповідально ставитися до своїх улюбленців та поважати оточуючих громадян.
У випадку злісного порушення працівниками поліції складається адміністративний протокол за ст. 154 (Порушення правил тримання собак і котів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладання штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у випадку заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією тварин.
З початку року було складено більше 150 актів щодо порушення правил утримання тварин у місті Києві.
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *