У Києві з ‘явиться новий сучасний Центр Захисту Тварин

Наприкінці 2017 року прокотилася хороша новина: у Києві розпочнеться будівництво об’єкту європейського зразка – Центр захисту тварин. Реалізувати цю важливу для міста програму по захисту тварин передбачається протягом двох років. Завершення будівельних робіт планується – у 2019 році. Розташований Центр захисту тварин буде у Дарницькому районі, на вул. Автопаркова. Планується, що Центр зможе тимчасово утримувати близько 1000 собак та кішок.

Діючий і наразі єдиний муніципальний притулок для тварин, що знаходиться на великий відстані від Києва у смт Бородянка, – також буде продовжувати свою роботу. Основне завдання Центру – утримання безпритульних тварин, їх адаптація та прилаштування чотирилапих друзів до родин небайдужих до тварин киян. Разом з тим, в рамках відповідної програми пропонується впровадити концепцію «Культурний вигул тварин у місті», вдосконалити систему контролю за виконанням Правил утримання домашніх тварин та продовжити роботу зі стерилізації бездомних кішок і собак.
Наш Центр захисту тварин підриманий міською Кіїврадою зробить усе можливе, щоб столиця України наблизилася до рівня міста високого європейського зразка.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *