У Святошинському районі 11 липня безкоштовно реєструватимуть та вакцинуватимуть від сказу домашніх тварин

У неділю, 11 липня, із 13:00 до 15:00 у парку «Юність» Святошинського району за ініціативи депутатки Київської міської ради Вікторії Бурдукової та місцевих жителів фахівці КМЛВМ проведуть чіпування, реєстрацію в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинацію домашніх улюбленців від сказу.

Спеціалісти нашого підприємства нагадують, що для здійснення процедур необхідно мати при собі ветеринарний паспорт. Чіпування тварини відбувається абсолютно безболісно та нагадує введення ін’єкції: за допомогою одноразового аплікатора вводиться капсула з чіпом під шкіру в області холки. Ветеринари радять не купати улюбленця два дні після процедури.

Окрім чіпування та реєстрації тварини в системі РДТ, можна отримати послугу вакцинації від сказу, що є обов’язковою та проводиться щорічно, починаючи з трьохмісячного віку собак і котів. Вакцинація – єдиний ефективний спосіб профілактики смертельно небезпечної хвороби сказу. Щеплення проти сказу є абсолютно безпечним і жодного впливу на ріст та розвиток тварини не має.

Процедури чіпування, реєстрації та вакцинації будуть проведені на безоплатній основі в рамках інформаційно-просвітницької кампанії. Мета кампанії – популяризація відповідального ставлення до улюбленців та дотримання Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві.

Довідково.

Реєстр домашніх тварин (pets.kyivcity.gov.ua) – це не тільки єдина міська мережа для реєстрації домашнього улюбленця та зберігання всієї важливої інформації щодо нього, а також зручний інструмент, щоб повернути загублену тварину власнику.

On the run. Maltipu little dog is posing. Cute playful braun doggy or pet playing on white studio background. Concept of motion, action, movement, pets love. Looks happy, delighted, funny.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *