В Голосіївському районі врятували 6 котів з квартири померлої пенсіонерки

Продовжуємо активно співпрацювати з правоохоронними органами проти негуманного та жорстокого поводження з тваринами в місті Києві.
1 липня, представники Комунального підприємства “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” разом з дільничним офіцером поліції Голосіївського району та представником ЖЕД забрали з помешкання померлої бабусі 5 кішок та 1 кота у вкрай виснаженому стані.
Тварини жили в жахливих умовах.
Достеменно невідомо скільки часу коти не отримували їжі та води. Нашим співробітникам довелося шукати та виловлювати тварин зі сміття та мотлоху, яким було завалено квартиру померлої.
Наразі коти перебувають в комунальній лікарні. Їх обстежують лікарі, проводять вакцинацію від властивих тваринам захворювань, а також перевіряють на наявність глистів і бліх. Всі тварини будуть стерилізовані. Після повного обстеження та необхідних процедур котикам знайдуть нових господарів.
Підприємство “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” опікується тваринами, які опинилися в подібній ситуації, втративши господаря.
Ми звертаємося до мешканців столиці з проханням бути більш уважними та людяними! Особливо до стареньких сусідів. Повідомляйте в поліцію, якщо літня, самотня людина довго не виходить з помешкання.
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *