В одній зі столичних шкіл ветеринари КП КМЛВМ провели «урок доброти»

Комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та благодійний фонд Happy Paw провели черговий захід – «урок» в рамках проекту «Від серця до лапок» у школі Midgard School (вулиця Глушкова, 1). Мета проєкту – навчити дітей гуманному ставленню до тварин, в тому числі до бездомних.

Подібні заходи – не новина для столиці, ветеринари з КП «КМЛВМ» та волонтери з організації Happy Paw вже кілька років проводять уроки доброти в загальноосвітніх школах столиці та області. Проєкт «Від серця до лапок» – це серія 45 хвилинних інтерактивних занять, де  дітям пояснюють, як правильно піклуватись про домашніх тварин, чому не можна ображати безпритульних котиків та собачок, розповідають про життя тварин в муніципальному притулку та історії деяких конкретних тварин. Важлива частина таких зустрічей з дітькми – обмін запитаннями: фахівці клініки запитують дітей про тварин, а діти цікавляться хто чим: дехто питаннями дресирування та догляду за домашніми улюбленцями, дехто професією ветеринара, часто запитують, чи можна за батьками приходити до притулку гратися з тваринами.

«Такі уроки – важлива частина нашої просвітницької роботи в рамках втілення стратегії регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. «Уроки доброти» це робота на перспективу, бо найкращий спосіб зменшити кількість домашніх тварин – прививати діткам з дитинства відповідальність про тих, кого вони обрали домашніми улюбленцями», – розповідає Наталя Мазур, в.о. директора КП «КМЛВМ».

Нагадаємо, нещодавно фахівці КП «КМЛВМ» та Департаменту міського благоустрою КМДА розробили пам`ятку про відповідальних власників домашніх тварин.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *