В притулку для тварин в Бородянці пройшов День відкритих дверей

4 жовтня в притулку в Бородянці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», за підтримки наших друзів з фонду Happy Paw, провела день відкритих дверей. Захід був присвячений Міжнародному дню захисту тварин, цією подією ми хотіли ще раз нагадати, що друзів не купують. І ми впевнені що наші сьогоднішні гості засвоїли цю просту істину.

Центральною подією нашого дня відкритих дверей став «Урок добра», на який потрапили учні третього класу однієї зі шкіл Бородянки. Волонтери з Happy Paw та співробітники КП КМЛВМ розповіли малечі про те, як правильно поводитись з тваринами, як доглядати за ними, як годувати та вигулювати, а найголовніше – чому в тварині слід бачити перш за все друга та члена родини.

Окрім того, діти пограли в цікаві ігри, взяли участь у цікавих вікторинах та конкурсах, і, звичайно ж, провідали наших хвостиків, що мешкають у притулку. А ще ми показали малечі «ветеринарний блок» притулку, місце, де рятуються життя братів нашим менших. То ж можливо хтось з наших сьогоднішніх гостей обере в майбутньому благородну професію ветеринара.

Якщо ви слідкуєте за нашими новинами, то знаєте, що ми часто влаштовуємо заходи для дітей. І будемо з задоволенням робити це в майбутньому, адже працюючи з підростаючим поколінням ми інвестуємо в майбутнє українського суспільства. То ж слідкуйте за нашими анонсами.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *