Ветеринари КМЛВМ відвідали семінар Трансфузіологія та анестезіологія

Наші спеціалісти відвідали семінар з майстер-класами для практикуючих лікарів ветеринарної медицини “Трансфузіологія та анестезіологія”. Організатором події, яка зібрала колег-ветеринарних фахіців з багатьох регіонів нашої держави, зокрема, Києва, Одеси, Житомира, Полтави, Дніпра та Харкова, виступив НУБіП.
Наші фахівці разом з іншими учасниками майстер-класу познайомилися та попрацювали з обладнанням, що використовується у банку крові тварин, а також удосконалили свої знання щодо підбору донора, отримання плазми та еритроцитарної маси, проведення гемотрансфузії та контролю стану тварини-реципієнта.
Гемотрансфузія (переливання крові) дає змогу рятувати життя тварин та пришвидшувати їхнє одужання при найрізноманітніших захворюваннях чи травмах:
🔹️анеміях різного походження
🔹️крововтратах внаслідок ДТП чи післяопераційних
🔹️зневодненнях
🔹️різних інфекційних та вірусних захворюваннях
Дуже часто внаслідок нещасних випадків тварина потребує процедури переливання крові терміново, а пошук донора, на жаль, може займати декілька днів.
У таких випадках банк крові дає змогу невідкладно застосувати кров або плазму та врятувати життя тварині без довготривалого пошуку донора.
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *