Відбулась презентація проекту будівництва «Центру захисту тварин»

16 травня 2018 року у  Kiyv Smart City Hub, Комунальним підприємством «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», за участю директора Департаменту міського благоустрою Фіщука Андрія Вікторовича, Народного депутата України Білоцерковця Дмитра Оленксандровича за підтримки мера столиці Віталія Кличка  був презентований проект будівництва «Центру захисту тварин» на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі міста Києва.

Детальний проект будівництва вражає своїми масштабами. Він включає в себе величезний притулок на 500 собак і 150 котів, іппотерапевтичний центр, карантинний блок, інфекційний блок, ветеринарний блок з найновітнішим устаткуванням і величезними можливостями у лікуванні тварин, вигульні майданчики та багато іншого.

Не були забуті також і домашні улюбленці. На території центру буде готель для перетримки домашніх тварин і грумінг салон та найвисокоякісніше ветеринарне обслуговування.

Під час презентації також була представлена нова Система реєстрації домашніх тварин (РДТ), яка суттєво полегшує процес реєстрації тварин власником та відкриває нові можливості. Користувачами Системи можуть бути як незареєстровані користувачі, так і зареєстровані власники, уповноважені особи та нацполіція, що дає можливість суттєво прискорити повернення тварини до дому у разі якщо вона загубилась. Ветеринарні заклади навіть зможуть вести записи усіх маніпуляцій, тобто у тварини буде своя електронна медична картка.

Не менш важливим було представлення нині діючіх підрозділів підприємства, що виконують величезні обсяги дуже важливої і тяжкої роботи та перспективні плани на найближчий час, такі як наприклад створення швидкої ветеринарної допомоги. Робота команди комунального підприємства націлена на лікування тварин різної складності, влаштовування тварин до сімей, стерилізацію, реєстрацію у єдину Систему “Реєстру домашніх тварин” та багато іншого. Таким чином новий «Центр захисту тварин» суттєво допоможе у вирішенні більшості цих питань.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *