Відеозвіт про роботу КП КМЛВМ у 2019 році!

Відеозвіт про роботу КП КМЛВМ у 2019 році!

Друзі, ми підготували для вас останній пост з нашими досягненнями за 2019 рік. Знаєте, підбивати підсумки потрібно, бо коли бачиш скільки всього зроблено – з`являється наснага робити ще більше! Впевнені, цей рік буде, як мінімум, не менш вдалим, разом з вами ми реалізуємо безліч нових проектів і прилаштуємо ще більше собачок і котиків, аніж минулоріч)

P.S.: ще одна причина, чому ми вирішили зробити це відео – щоб зібрати фото наших “хвостиків”, що в 2019 році поїхали до дому. Тож насолоджуйтесь щасливими моментами наших колишніх підопічних, таких миттєвостей багато не буває! І, звичайно ж, дякуємо всім, хто вболівав за наше підприємство, всім хто допомагав і підтримував. Повіртре, це дуже важливо і це відео також про вас)

Наш 2019 рік!

Друзі, ми підготували для вас останній пост з нашими досягненнями за 2019 рік. Знаєте, підбивати підсумки потрібно, бо коли бачиш скільки всього зроблено – з`являється наснага робити ще більше! Впевнені, цей рік буде, як мінімум, не менш вдалим, разом з вами ми реалізуємо безліч нових проектів і прилаштуємо ще більше собачок і котиків, аніж минулоріч) P.S.: ще одна причина, чому ми вирішили зробити це відео – щоб зібрати фото наших "хвостиків", що в 2019 році поїхали до дому. Тож насолоджуйтесь щасливими моментами наших колишніх підопічних, таких миттєвостей багато не буває! І, звичайно ж, дякуємо всім, хто вболівав за наше підприємство, всім хто допомагав і підтримував. Повірте,це дуже важливо і це відео також про вас)

Опубліковано Центр захисту тварин Середа, 19 лютого 2020 р.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *