Вирішення проблем із безпритульними тваринами – важливий крок для підтвердження іміджу європейської столиці

Сьогодні, 20 серпня, в будівлі Київської державної адміністрації пройшло засідання круглого столу з обміну досвідом на тему: «Удосконалення роботи з безпритульними тваринами комунальних підприємств України» за участю керівників та представників комунальних підприємств України, організатором якого виступило Комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».
Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба привітав учасників заходу та наголосив на його важливості: “Вітаю всіх зі святом 30-ї річниці Незалежності нашої країни. Напевно, не випадково цей захід проводиться напередодні. Тим більше, що завтра – Всесвітній день безпритульних тварин. Ми з великою повагою ставимось до вашої роботи, розуміємо виклики, які стоять перед галуззю. І Київ у цій темі точно можна назвати передовим”.
28 керівників та представників комунальних підприємств з 12 міст України презентували власний досвід щодо запровадження заходів та європейських стандартів в роботі з безпритульними тваринами. Після презентацій присутні обговорили можливості заходів для покращення роботи комунальних підприємств в частині поводження з безпритульними тваринами.
Важливо пам’ятати, що кожне життя має значення, а тварини заслуговують на гуманне ставлення та турботу.
ℹНагадаємо, що Комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» утворено шляхом реорганізації КП «Притулок для тварин» та КП «Центр ідентифікації тварин» за рішенням Київради.
Головною місією підприємства є пропагування гуманного ставлення до тварин, освітня робота з населенням, втілення Європейського досвіду інновацій, екологічна безпека міста та протиепізоотична робота.
До структури підприємства входить:
– Служба ветеринарної допомоги (три лікарні ветеринарної допомоги за адресами: Електротехнічна, 5А; Ярославська, 13А та Вірменська, 29), яка забезпечує безпритульних, а також власницьких тварин висококваліфікованою, спеціалізованою ветеринарною допомогою.
– Служба Зоодопомога, яка займається знерухомленням та виловом безпритульних тварин, транспортуванням їх до закладів ветеринарної медицини для подальшої стерилізації (кастрації); транспортуванням травмованих тварин у клініки ветеринарної медицини для подальшого лікування; виловом тварин по покусу.
– Служба Обліку та реєстрації тварин, яка здійснює облік та реєстрацію тварин, а також займається просвітницькою роботою у сфері утримання та поводження з тваринами.
– Притулок для тварин у Бородянському районі, в якому постійно перебуває близько 450 тварин.
– Служба Адопції, яка займається соціалізацію безпритульних тварин та прилаштуванням їх у родини.
– Центр захисту тварин, будівництво якого наразі планується завершити до кінця 2022 року. Центр захисту тварин стане ключовою організацією у регулюванні екосистеми міста.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *