Як вибрати майбутнього улюбленця у притулку

Якщо ви вирішили завести кішку чи собаку, у вас є декілька варіантів: забрати у знайомих, у спеціалізованому розпліднику, у приватних заводчиків, або взяти кота чи собаку у притулку.
Люди часто асоціюють тварин, що знаходяться у притулках з якимись хворобами та проблемами і навіть бояться до них наближатися. Але все це від браку інформації. При попаданні у притулок тварин завжди лікують, стерилізують і роблять всі необхідні щеплення. Більшість песиків з притулку здорові, адаптовані і готові до «усиновлення».
Зрозуміло, притулок ніколи не замінить тепло та ласку власного будинку, родини. Звісно, що тваринам у притулку не вистачає людської уваги, вони недостатньо вільно гуляють, бо їх багато. Але, якщо у притулок приїжджають відвідувачі та волонтери, песики махають хвостиками і дуже радіють. У притулку панує дух співчуття та бадьорості. Посмішки людей, увага, добре ставлення до тварин передається і у собак з’являється шанс отримати бажаного господаря. Всім на світі треба дім!

З чого почати? Поїдьте декілька разів у притулок і добре роздивіться, щоб не довелося тварину потім повертати. Коли якась тварина сподобалася і у вас виникла взаємна симпатія, погуляйте з нею, поспілкуйтеся. Доведеться трохи проявити терпіння, собака трішки звикне до вас, почне довіряти і у вас все буде добре. Подаруйте щасливий шанс безпритульному!
Добро має звичку повертатися!

Зараз у притулках багато і породистих тварин — такий вже час. Деякі загубилися і не знайшлися… А деяких господарі просто викинули на вулицю чи відвезли подалі від дому. Якщо ви хочете обрати собі у родину собаку чи кота, зверніться спочатку до притулку. Допомога беззахисним – справа благородна і є одним із проявів милосердя. А воно, як відомо, точно зараховується нам зверху.

І все ж таки, тільки через кропітку і просвітницьку роботу все-таки можливо змінити стійку та хибну точку зору у людей щодо притулків для тварин. Наші працівники завжди допоможуть вам обрати свого улюбленця, дадуть різноманітні корисні поради з урахуванням ваших побажань та запитів. Наш притулок для тварин є структурним підрозділом Комунального підприємства “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”, розташований в смт Бородянка (Київська область). Це єдиний в Києві спеціалізований муніципальний об’єкт утримання домашніх тварин. Адреса притулку: Київська область, Бородянський район, Нове Залісся, вул. Студентська, 24, телефонуйте (097) 351 53 66

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *