Ясна зірочка Няша для чуйної Господарки-Мами!

Знайомтесь – Няша, 7 місяців, стерилізована, лоточок на відмінно. З однієї сторони  – місс чарівність, а з іншої – геть зранена душа. Незважаючи на особливість дівчинки, вона зачаровує своєю красою, сором’язливістю і вічно дитячим поглядом. Няша, назавжди, в душі залишится маленьким кошеням, ніжною та милою.
З дитинства Няша обожнювала бути зі своєю мамою кішкою. Але, одного дня, мама разом з братиками і сестричками стали жертвами від людської руки. Напевне у той час Няша спала у підвалі житлового будинку, їй судилося вижити.
Дівчинку помітили, коли вона голосно плакала і на своїй котячій мові кликала свою маму, бігаючи навколо житлового будинку.
З того часу минуло пів року, але надія бути знову донечкою у очах Няши не погасла. Їй кожний день дуже не вистачає ласки, любові і опіки. І, можливо, ніхто не зможе замінити маму-кішку, але сердечко цієї кото-дитини вже відкрито для нового життя. Все, що їй потрібно – куточок у Вашому Серці і Домі. Все погане повинно минати… Подаруйте майбутнє цій чарівній, САМОТНІЙ ЗІРОЧЦІ!
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *