З початку року в столиці стерилізували понад 5300 безпритульних тварин

За перше півріччя 2021 року в рамках Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» стерилізували та кастрували 5326 безпритульних котів та собак.
Крім того, з метою утримання підконтрольного санітарно-епідеміологічного та епізоотичного стану в місті Києві вакцинували проти сказу майже 5600 безпритульних тварин.
Також проведено ряд заходів у рамках інформаційно-просвітницької кампанії, мета якої – популяризувати відповідальне ставлення власників до домашніх тварин. Співробітники комунальної лікарні безкоштовно вакцинували 60 домашніх улюбленців, чіпували 142, а 132 внесли в систему «Реєстр домашніх тварин» https://pets.kyivcity.gov.ua, в якій наразі зареєстровано понад 7 тисяч улюбленців.
Комунальне підприємство активізувало співпрацю з Національною поліцією міста Києва задля зупинення жорстокого поводження з тваринами. Представники КМЛВМ, Національної поліції та зоозахисної спільноти узгодили план дій по реагуванню на випадки жорстокого поводження з тваринами в рамках підготовки роботи Міжвідомчого центру гуманного поводження з тваринами. За цей період фахівці підприємства склали 205 актів про порушення вимог Правил утримання домашніх собак та котів в м. Києві.
Також КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» разом з благодійною організацією Happy Paw провели низку просвітницько-інформаційних заходів у київських школах в рамках проєкту «Від серця до лапок». Подібні уроки доброти є вкрай важливими. Адже виховуючи нове покоління та навчаючи дітей поважати будь-яке життя, рівень жорстокості буде знижуватися, а гуманне поводження з тваринами стане пріоритетом.
Це далеко не повний перелік справ, який вдалося реалізувати нашій команді за перше півріччя 2021 року. Та попереду ще багато роботи!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *